19 травня 2018 року у м. Покровську вдруге пройшов “Єврофест” з нагоди святкування Дня Європи “Україна – це серце Європи”, в якому прийняли участь усі міста, райони та об’єднані територіальні громади Донеччини. Обласний Єврофестиваль, присвячений Дню Європи та вступу в силу угоди про безвізовий режим між Україною та країнами ЄС. До цього свята готувались кілька місяців уся Донеччина.

Делегації з усієї Донеччини зібралися на фестивалі для того, щоб показати єдність України з цінностями Європи, культуру європейських країн та вектор розвитку України на найближчі роки.

Організатори Єврофестивалю мали на меті познайомити мешканців області з країнами ЄС, які стали ближче до нашої держави. Саме тому кожна делегація з 28 міст та районів Донеччини повинна була презентувати одну з цих країн.

Протягом дня на площі ім. Шибанкова працювали палатки, де усі бажаючі могли ознайомитись із національним вбранням, придбати сувеніри, сфотографуватися з цікавими героями та скуштувати заморські та національні українські страви.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: