(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Представники департаменту взяли участь у засіданні робочої групи з питань підтримки експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції

25 листопада 2021 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у засіданні робочої групи з питань підтримки експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції, яке відбулось під головуванням Тараса Висоцького, першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, у форматі ZOOM конференції. У заході брали участь керівники Мінагрополітики, Мінекономіки, Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», Експортно – кредитного агентства, представники профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань.

На засіданні робочої групи були висвітлені питання експорту яблук, контролю якості продукції, зокрема відповідність фітосанітарним нормам, проблемні питання експорту шроту та олії соняшникової до КНР.

Також було розглянуто питання негативного впливу коливань курсу національної валюти на експорт української продукції та критична ситуація яка склалася в харчовій промисловості через удорожчання енергоносіїв.

Оскільки в галузі існує реальна загроза неможливості реалізації існуючого врожаю та отримання збитків, робоча група вирішила підняти питання про об’єднання зусиль виробників експорту вітчизняної сільськогосподарської продукції за підтримки держави.

Facebook
Pocket
Email
Print