(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Представники департаменту взяли участь у Форум-експозиції “Відновлення інфракстурктури. Дороги Мости”

Представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації долучились до Форум-експозиції «Відновлення інфраструктури. Дороги Мости».
Метою відповідних заходів є налагодження відкритого діалогу між представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнес-спільноти та міжнародними донорами щодо можливостей та спільних дій у відновленні дорожньо-транспортної інфраструктури.
З початку воєнного стану дорожньо-транспортна інфраструктура виконує надважливі функції – забезпечення можливості евакуації та переміщення населення, переміщення військової техніки та гуманітарних вантажів, забезпечення функціонування економіки, соціальної сфери та галузей агропромислового комплексу.
Що може зацікавити представників агропромислової галузі на таких заходах?
Отримання розуміння перспективи використання інноваційних технологій для фіксації руйнувань та пошкоджень у сільському господарстві з метою подальшого визначення збитків, завданих агропідприємствам.
Збитки, завдані внаслідок збройної агресії мають настільки масовий характер, що стандартні процедури фіксації та оцінки шкоди, що зазвичай пропонуються не можуть бути виконані в реаліях сьогодення.
Відповідно виникає необхідність, як в спрощені самих процедур, так і в розширені кола можливостей, які можуть бути в нагоді для проведення відповідних заходів.
Сьогодні дуже важливо підійти до фіксації та оцінки завданої шкоди з розумінням можливостей практичного передового досвіду. Обстеження об’єктів агропромислових підприємств, оцінка їх стану та ступеню пошкоджень, оцифрування результатів і їх професійний аналіз – це найперший і найґрунтовніший крок, що закладає основу для наступного кроку обрахування збитків та втрат, понесених внаслідок збройної агресії.
Facebook
Pocket
Email
Print