(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Презентаційні матеріали інноваційних технологій зрошення та очищення стічних вод компанії БАУЕР

П’ятдесят років тому БАУЕР зробив революцію у світі зрошення своєю механічною системою барабанного типу Rainstar. Компанія БАУЕР – найстаріша у світі, що займається зрошенням та вважається лідером технологій в цій галузі. Понад 2,5 млн гектар по всьому світу зрошується системами БАУЕР.

Переваги зрошувальних машин БАУЕР:

  • Наші системи барабанного типу Rainstar, широкозахватні системи кругового, фронтального, фронтально-розворотнього типів забезпечують ефективне зрошення ділянок будь-якої форми і розміру. Вони абсолютно точні, економічні у використанні води та енергоефективні.
  • Наші елементи керування та комп’ютеризація процесу зрошення, що доступні для кожної системи, забезпечують точні опади в правильній нормі протягом усього процесу зрошення. Врожай гарантовано, тільки якщо полив здійснюються в потрібний час і на правильному етапі вегетації рослини.
  • Із сучасними розробками, такими як спеціальна технологія VRI (зрошення із нормою, що може варіюватись на різних ділянках), водопостачання може бути індивідуально адаптоване до відповідного типу ґрунту, видів рослин і стадій їх росту. Це може бути використано для оптимізації розподілу води з одного боку, а з іншого боку можна домогтись дуже точного живлення рослин за допомогою зрошувальних систем.
  • Наша спеціальна програма SmartRain, яка підтримує GPS, гарантує зручність віддаленого контролю і управління зрошувальними системами за допомогою мобільного телефону.

Технології БАУЕР для переробки гною та стічних вод

БАУЕР задає нові стандарти в технології очищення стічних вод:

  • Система BRU, що доступна для поголів’я 400, 1000 і 2000 корів, з 2005 року є міжнародно визнаною системою для виробництва підстилки з гною великої рогатої худоби, що генерується на фермі. За допомогою концепції замкнутого циклу, ферма набуває незалежності від зовнішніх матеріалів, таких як солома або тріска деревини. Значно зменшуються витрати на зберігання та утилізацію гною. Отримана підстилка абсолютна чиста та добре переноситься тваринами. Дослідження показують, що корови почуваються комфортно і дають ще кращу якість молока.
  • Сепаратори: розділяючи гній на тверду та рідку фракцію, сепаратори дозволяють знизити обсяг і неприємний запах до мінімуму. Рідка фракція ідеально підходить для внесення на поля у якості добрива за допомогою шлангових систем. Тверду фракцію також можна використовувати як добриво або компост. Крім того, спеціальні сепаратори також підходять для переробки гною із вмістом незасвоєних тваринами волокон.
  • Цистерни для внесення органічного добрива приґрунтовими, мало емісійними пристроями, а також різні типи помп та міксерів для рідкого гною завершують презентацію нашого продуктового ряду.

В Україні Бауер вже реалізував проєкти зі зрошення та переробки стоків. Ми були б раді можливостям продовжувати сприяти сільськогосподарському успіху у Вашій країн

Довідково: 
З моменту свого заснування в 1930 році, БАУЕР ГРУП, зі штаб-квартирою в Австрії, займається розробкою та виробництвом інноваційних технологій зрошення та очищення стічних вод. Сьогодні – це глобальна компанія, в якій працює 675 співробітників у 17 країнах світу. БАУЕР реалізує свою високоякісну продукцію в близько 100 країн світу.

Facebook
Pocket
Email
Print