06 лютого 2019 року в місті Покровськ відбулась презентація проекту USAID «Економічна підтримка східної України».

Фахівці департаменту АПК та РСТ ДОДА й Головного управління Держпродспоживслужби в Донецкій області, представники громадських об’єднань бджолярів регіону взяли участь у засіданні «круглого столу»: «Взаємодія заради розвитку бджільництва Донецької області».

Метою заходу була координація взаємодії бджолярів області з сільгосптоваровиробниками та спільна розробка заходів проекту USAID «Економічна підтримка східної України», спрямовані на розвиток галузі бджільництва.

Про перспективи розвитку системи освіти бджолярів та реалізації профільних регіональних програм підтримки галузі розповіла директор ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище», голова Полтавської обласної ГО «Спілка пасічників» Наталія Сенчук. Також, відбулась дискусія «Шляхи вирішення проблемних питань, що стримують розвиток бджільництва у Донецькій області: подальші кроки та співпраця з проектом USAID «Економічна підтримка східної України», участь у якій узяли виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації та модератори проекту Руслан Марков та Брайан Миалковський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: