(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Проект USAID «економічна підтримка східної україни»

Щорічне оголошення щодо реалізації програми проект USAID «економічна підтримка східної україни»

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – «Економічна підтримка Східної України» (Проект USAID) шукає партнерів серед бізнесу, неурядових організацій (НУО) та державних установ для співпраці з метою створення нових економічних можливостей на Сході України. Через програму грантів Проект USAID допоможе громадянам, які постраждали від конфлікту, отримати необхідні знання для відкриття своєї справи (бізнесу), а підприємствам – покращити свою діяльність, вийти на нові ринки і розвиватися завдяки сталим та інклюзивним бізнес-моделям.

Проект «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID. Проект триватиме п’ять років (2018-2023). Для подолання наслідків конфлікту на Сході України Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами та іншими мало представленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному розвитку регіону.

Мета цього оголошення – надати інформацію щодо діяльності Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та ознайомити аудиторію з критеріями щодо визначення, відбору та фінансування партнерських проектів з його реалізації. Цей Проект виконує компанія DAI Global LLC – організація у сфері міжнародного розвитку, що базується у США.

Більш детальну інформацію та повний текст оголошення можна знайти на сторінці:

https://www.daiglobalgrants.com/UkraineERA


МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» надає технічну допомогу та спів- інвестиційну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам (ММСП), надавачам фінансових послуг, місцевим НУ О, навчальним закладам, містам та об’єднаним територіальним громадам. Підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надасть можливість партнерам отримувати та використовувати передові технології, відбудовувати бізнес і розширювати його на нові ринки, підвищувати його потенціал, користуватися новітніми рішеннями у сфері IT та обміну інформацією. Програми здійснюватимуться партнерами, бізнес-моделі, стратегії росту та повноваження яких відповідають завданням Проекту USAID та які демонструють свою готовність до їх реалізації. Діяльність Проекту «Економічна підтримка Східної України» зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізація економіки, підтримка сталого розвитку ММСП та побудова довіри до економіки Східної України.

 

ЗАВДАННЯ 1. ЕКОНОМІЧНА СТАБІЛІЗАЦІЯ

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» спрямований на ефективні програми, які пропонують оперативне вирішення нагальних проблем бізнесу і місцевих громад, забезпечуючи, одночасно, основу для довгострокових інвестицій. Партнерство, яке Проект USAID побудує у межах реалізації цього завдання, сприятиме зміцненню існуючого бізнесу та створенню нових підприємств.

ЗАВДАННЯ 2. ПІДТРИМКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ММСП

Для підтримки сталого розвитку ММСП, Проект USAID співпрацюватиме з підприємствами, НУ О та університетами для прискорення економічного зростання шляхом розвитку ринків, поліпшенню умов для ведення бізнесу, підвищення кваліфікації працівників у кар’єрних центрах, підтримки просторів коворгінгу, а також інноваційних онлайн- платформ для навчання.

ЗАВДАННЯ 3. ПОБУДОВА ДОВІРИ ДО ЕКОНОМІКИ СХІДНОЇ УКРАЇНИ

Проект USAID співпрацюватиме з низкою зацікавлених партнерів з метою створення спільного оптимістичного бачення економічного майбутнього Східної України. Проект допоможе об’єднаним територіальним громадам, бізнесу та державним структурам визначити шляхи до сталого і успішного економічного майбутнього регіону.

 

РІК 1 цільові сектори для економічного зростання


ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВ

Партнери обиратимуться на основі відкритого і конкурентного процесу.


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

DAI GLOBAL LLC В УКРАЇНІ

Перейдіть на сторінку
https://www.dai-global-grants.com/UkraineERA
щоб подати заявку.
Загальна інформація: Info ERA@dai.com
Довідки щодо грантів: Grants ERA@dai.com

РЕГІОНАЛЬНІ ОФІСИ

Київ

Краматорськ (головний офіс)

Маріуполь

Сєвєродонецьк

 

 

Facebook
Pocket
Email
Print