(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS)

За допомогою свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти, які мають впроваджуватися відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами проекту «Агросільрозвиток».

Проект «Агросільрозвиток» запрошує надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Проект «Агросільрозвиток» час від часу проводитиме перед заявочні семінари за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, бізнес-центр «Європа Плаза», корпус 2, 6-й поверх. Перший семінар планується провести в лютому 2017 р. Точну дату буде повідомлено додатково через ті самі інтернет-сторінки, на яких розміщений цей Річний програмний запит. Зазначений семінар дозволить правомочним і зацікавленим заявникам з’ясувати питання стосовно Річного програмного запиту і отримати пояснення щодо порядку підготовки концепції грантового проекту. На запит учасників конкурсу передзаявочні семінари можуть також проводитись в іншому регіоні за місцем знаходження групи учасників, або дистанційно – у формі веб- або скайп конференції.

Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі ІІІ критеріям прийнятності та бажають взяти участь у семінарі, повинні підтвердити свою присутність, надіславши прізвище, ім’я та по-батькові учасника і назву організації на адресу grants@ukraineards.com. Присутньою на семінарі може бути лише одна особа від кожної організації.

Співробітники Проекту та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього Річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти директора проекту Патріка Рейдера на адресу prader@ukraineards.com або BusinessConduct@chemonics.com.

[gview file=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/wp-content/uploads/2017/02/SIF-APS-1_final.pdf”]

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: