(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Програма Import Promotion Desk в Україні

Для залучення широкого кола підприємництва у регіонах України до участі у міжнародній програмі “Fit for Partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною), що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

  1. виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  2. підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  3. вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу.

У 2018 – 2019 роках, українським управлінцям / підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

– загальна економічна кооперація;

– економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1) економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2) економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3) економічна кооперація в сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;

4) економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрії охорони здоров’я.

(Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті).

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) (далі – Товариство GIZ) та Мінекономрозвитку.

До реалізації Програми в Україні залучено партнерські платформи Програми, що знаходяться у різних регіонах України та випускники Програми попередніх років.

За такої підтримки у регіонах України Програмою “Fit for Partnership with Germany” проводяться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників Програмі, конкурсний відбір кандидатів у Програму.

У разі бажання активної співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de

Facebook
Pocket
Email
Print