Програма Import Promotion Desk в Україні

Програма Import Promotion Desk в Україні

Для залучення широкого кола підприємництва у регіонах України до участі у міжнародній програмі “Fit for Partnership with Germany” (Готуємося до співпраці з Німеччиною), що реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

  1. виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  2. підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  3. вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу.

У 2018 – 2019 роках, українським управлінцям / підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

– загальна економічна кооперація;

– економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:

1) економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;

2) економічна кооперація у сфері енергоефективності;

3) економічна кооперація в сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;

4) економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрії охорони здоров’я.

(Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті).

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) (далі – Товариство GIZ) та Мінекономрозвитку.

До реалізації Програми в Україні залучено партнерські платформи Програми, що знаходяться у різних регіонах України та випускники Програми попередніх років.

За такої підтримки у регіонах України Програмою “Fit for Partnership with Germany” проводяться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників Програмі, конкурсний відбір кандидатів у Програму.

У разі бажання активної співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228-42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: