(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Програми безповоротних грантів на створення теплиць і садів

На засіданні Уряду було затверджено програми безповоротних грантів для аграріїв у межах нового проєкту «єРобота».

Програми стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличних господарств. Вони розроблені з метою підтримки суб’єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.

«Програма часткової компенсації вартості створення теплиць передбачає гранти в розмірі від 5 до 7 млн грн за умови співфінансування аграріїв (70 % вартості проєкту фінансує держава, а 30 % — сам підприємець).

Учасниками програми можуть бути: приватні підприємці, аграрні компанії й фермерські господарства, які мають землю у власності або користуванні щонайменше на 25 років.

Грантові кошти можна буде витрачати на безпосереднє будівництво комплексу та закупівлю технічного обладнання для його роботи.

Крім того, держава виділить загалом 4 млрд грн на програму підтримки садівництва, ягідництва та виноградарства.  Йдеться про часткову компенсацію вартості садів. Аграріям надаватиметься від 150 до 400 тисяч грн на 1 гектар садів — це близько 70 % від середньої вартості висадки.

Більш детально з умовою програм можна ознайомитись на слайдах.

Facebook
Pocket
Email
Print