(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Пропонуємо переробникам сільськогосподарської продукції долучитися до проєкту бізнес-обмінів «Харчова промисловість»

Донецька торгово-промислова палата разом Проєктом «Розвиток бізнес-сектору України» пропонує вам прийняти участь у третьому турі проєкту бізнес-обмінів «Харчова промисловість» для обміну досвідом та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та, котрі розглядають можливість початку власної справи.

Тур відбудеться 08 вересня 2022року (Кількість місць обмежена)

 Головною ідеєю проекту є розвиток малого та середнього підприємництва (МСП) в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Торгово-промислові палати об`єдналися заради своїх підприємців, щоб вони мали можливість отримання нових знань, інформації та налагодження особистих зв’язків між бізнесами України, ,що стане поштовхом до співпраці, запуску нових бізнесів, розробки спільних продуктів, формуванню нових ринків для збуту продукції та реалізації великих міжрегіональних проектів в майбутньому.

Участь БЕЗКОШТОВНА (умови покриття витрат проєктом дивіться в програмі, яка додається)

Потенційні учасники туру:

  • Діючі бізнеси (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширювати бізнес і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проект), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції.
  • Самозайняті (ФОП) та/або особи, котрі мають намір розпочати власну справу.
  • Підприємці чи особи, що мають намір розпочати власну справу чи вже здійснюють підприємницьку діяльність, в тому числі з числа тимчасово переміщених осіб, котрі зараз проживають в інших регіонах України, але котрі мають намір здійснювати підприємницьку діяльність.

Телефонуйте до 1 вересня 2022 року: Наталя ІВАНОВА, директор департаменту по взаємодії з бізнесом +38 050 4714440, natalia.ivanova@donetskcci.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: