(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Проведені виставково- ярмаркові заходи до святкування 30 -ї річниці Дня незалежності України

Тридцяту річницю незалежності України в Донецькій області відзначили низкою виставково – ярмаркових заходів з продажу сільськогосподарської продукції та продукції її переробки. В ярмарках прийняли участь сільськогосподарські, харчові та переробні підприємства міст та районів області.

За сприяння департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації 23 та 24 серпня 2021 року в День Державного Прапора України та в День відзначення 30-ої річниці незалежності України у громадах Донецькій області було проведено 39 святкових, виставково – ярмаркових заходів.

Зокрема, департамент долучився до організації ярмарки, яка проводилась у місті Краматорськ, головним майданчиком торгівлі став «Сад Бернацького», де була представлена сільськогосподарська продукція у широкому асортименті. За  активну участь у проведенні заходів висловлюємо подяку наступним підприємствам: ТОВ «Крамагросвіт», виноробні «Вина – Приазов’я» ТОВ «Три Джи», ФОП Жидких І.І. торгівельна марка «Семенівські ковбаси», ФОП Юркова Л.В. сироварня «Скажи Cheese», громадській організації «Краматорське міське товариство бджолярів – любителів», а також приватним домогосподарствам, їхня продукція користувалась великим попитом.

Facebook
Pocket
Email
Print