(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Проведено навчальний семінар для аграріїв та представників громад щодо забезпечення продовольчої безпеки регіону

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин продовжує надавати методичну та практичну допомогу аграріям та представникам громад для забезпечення продовольчої безпеки регіону.

20 січня 2023 року директором департаменту Артемом Чаганом та заступником директора департаменту Оленою Рибаковою проведено семінар-навчання для аграріїв та представників Селидівської територіальної громади.

Під час семінару розглянуті питання включення підприємств харчової промисловості та агропромислового комплексу до переліку об’єктів критичної інфраструктури, бронювання військовозобов’язаних працівників цих підприємств, що допоможе забезпечити безперебійне функціонування таких суб’єктів господарювання.

Наголошено, що участь у всіх програмах державної та міжнародної підтримки для аграріїв на сьогодні можлива через Державний аграрний реєстр. ДАР – онлайн-платформа для прямої взаємодії держави з агровиробниками, яка містить інформацію про наявні програми державної підтримки та надає можливість подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм та позик.

Обговорено проблемні питання та надано рекомендації щодо застосування вимог законодавства, яке  регулює земельні відносини під час дії воєнного стану: звільнення від земельного податку та орендної плати за землі комунальної та державної власності; визначення шкоди та збитків, завданих земельним ресурсам.

Facebook
Pocket
Email
Print