(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Релокація підприємств агропромислового комплексу Донеччини на територію Львівської області!

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації інформує, що відповідно до листа департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації є можливість переміщення виробничих потужностей підприємств агропромислового комплексу на безпечну територію.

Так, територіальні громади Львівської області надали інформацію щодо господарських дворів, об’єктів нерухомості, вільних земельних ділянок, які запропоновано для розміщення сільськогосподарської виробничої інфраструктури, харчопереробних підприємств, тваринницьких комплексів та суб’єктів господарювання галузі бджільництва.

Суб’єкти господарювання Донецької області, які зацікавлені у переміщенні виробництва на територію Львівської області, можуть звернутися до департаменту шляхом заповнення відповідної форми з наступним надсиланням її на електронну адресу: 01.01@agro.dn.gov.ua.

Департамент економічної політики Львівської ОВА розпочав прийом заявок від бізнесу, який здійснив переміщення виробничих потужностей з інших регіонів України на Львівщину.

Підтримка передбачена в межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, затвердженої розпорядженням голови Львівської ОВА від 21.04.2022 № 35/0/5-22ВА, з якою можливо ознайомитися за наступним посиланням: https://cutt.ly/sGkpR4C

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: