(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Робоча зустріч з мешканцями Васюківського Старостинського округу Соледарської міської ОТГ

19 лютого 2020 року на території Васюківського старостинського округу Соледарської міської ОТГ відбулася робоча зустріч з місцевими мешканцями з питань громадського обговорення проєкту розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування витрат, пов’язаних з реконструкцією діючих теплиць, будівництвом нових або придбанням обладнання для них, зокрема, для облаштування систем зрошення».

У робочій зустрічі прийняли участь представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації, проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», а також Соледарської міської ОТГ.

Під час зустрічі до відома присутніх було доведено основні положення проєкту розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації з питань використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування витрат, пов’язаних з реконструкцією діючих теплиць, будівництвом нових або придбанням обладнання для них, зокрема, для облаштування систем зрошення.

Представником проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» було проведено семінар-презентацію щодо основних напрямків розвитку тепличного господарства в приватному секторі. Присутніх було ознайомлено з основами передпродажної підготовки овочевої продукції власного виробництва та налагодження її збуту на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Також під час зустрічі мешканцям Васюківського старостинського округу Соледарської міської ОТГ були надані роз’яснення щодо процедури оформлення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та городництва.

 

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: