(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Руйнування об’єктів дослідного господарства національної академії аграрних наук України

Директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган здійснив робочу поїздку до державного підприємства «Дослідне господарство «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України».

ДП ДГ «Забойщик» Волноваського району спеціалізується на вирощуванні базового та сертифікованого насіння озимих та ярих сільськогосподарських культур.

Внаслідок збройної агресії російської федерації проти України зазнали руйнувань та пошкоджень зерноочисне обладнання та критий зернотік дослідного господарства.

За результатами огляду пошкоджених та зруйнованих об’єктів керівництву дослідного господарства рекомендовано забезпечити внесення актуальної та повної інформації про пошкодження та руйнування майна державного підприємства в Систему обліку руйнувань, статусу відновлення та фінансування пошкоджених об’єктів, а також до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російською Федерацією.

Facebook
Pocket
Email
Print