(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Селекторна нарада з нагальних питань розвитку АПК

20 травня відбулася селекторна нарада у форматі відеоконференції під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, в роботі якої взяли участь також представники структурних підрозділів облдержадміністрацій, які забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

Під час конференції були обговорені нагальні питання щодо алгоритму отримання сільськогосподарськими товаровиробниками, посіви с.-г. культур яких у 2020 році постраждали від несприятливих погодно-кліматичних умов, коштів з резервного фонду бюджету відповідно порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415).

В зазначеному алгоритмі було наголошено про необхідність відео- та фото- фіксації фактів пошкодження та (або) загибель посівів сільськогосподарських культур, було доведено інформацію щодо підготовки законопроєкту щодо внесення змін до Податкового кодексу України в частині зміни нарахування ПДВ у разі загибелі посівів у сільгосппідприємств. А саме, відмінити нарахування податкових зобов`язань за товари, послуги та необоротні активи, що були використані при вирощуванні посівів, які загинули через обставини, що не залежать від сільськогосподарського підприємства.

Також були обговорені питання в сфері оптимізації податкового навантаження на сільськогосподарських товаровиробників в сучасних економічних умовах та механізму реалізації державної підтримки аграрного сектору економіки.

Facebook
Pocket
Email
Print