10 серпня 2020 року спеціалістами департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації, Головного управління  Держгеокадастру Донецької області, представниками Донецького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) АГРО у Шахівській та Криворізькій сільських об’єднаних територіальних громадах відбулися виїзні семінари з питань розвитку сімейних фермерських господарств та впровадження земельної реформи.

Присутнім у заходах сільгосптоваровиробникам, відповідних громад, надана пояснююча інформація щодо створення (сімейних) фермерських господарств, підтримки їх розвитку з державного та обласного бюджетів, земельних відносин. Розданий методичний матеріал.

Також повідомили присутніх про впровадження Державного аграрного реєстру в Україні, який дозволить фермерам відстежувати інформацію про себе і виправляти помилки в чотирьох реєстрах: державному земельному кадастрі, реєстрі юридичних і фізичних осіб, реєстрі майнових прав і реєстрі тварин.

Учасників семінару ознайомлено зі змінами в земельному законодавстві щодо розпорядження об’єднаними територіальними громадами землями сільськогосподарського призначення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: