(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Шахівській та Криворізькій ОТГ відбулися виїзні семінари з питань розвитку СОК та впровадження земельної реформи

10 серпня 2020 року спеціалістами департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації, Головного управління  Держгеокадастру Донецької області, представниками Донецького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) АГРО у Шахівській та Криворізькій сільських об’єднаних територіальних громадах відбулися виїзні семінари з питань розвитку сімейних фермерських господарств та впровадження земельної реформи.

Присутнім у заходах сільгосптоваровиробникам, відповідних громад, надана пояснююча інформація щодо створення (сімейних) фермерських господарств, підтримки їх розвитку з державного та обласного бюджетів, земельних відносин. Розданий методичний матеріал.

Також повідомили присутніх про впровадження Державного аграрного реєстру в Україні, який дозволить фермерам відстежувати інформацію про себе і виправляти помилки в чотирьох реєстрах: державному земельному кадастрі, реєстрі юридичних і фізичних осіб, реєстрі майнових прав і реєстрі тварин.

Учасників семінару ознайомлено зі змінами в земельному законодавстві щодо розпорядження об’єднаними територіальними громадами землями сільськогосподарського призначення.

Facebook
Pocket
Email
Print