(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Щодо координації дій у сфері продовольчого забезпечення області у зв’язку із поширенням острої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

У зв’язку із вжиттям заходів із запобігання поширенню на території Донецької області гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, департаментом агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації проводиться наступна робота.

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року № 1645-III (зі змінами) та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 квітня 2020 року № 530-IX,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись статтями 6,13,22,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою забезпечення в межах чинного законодавства, контролю за цінами на соціально значущі товари, визначений перелік об’єктів критичної інфраструктури, першочергова діяльність яких необхідна для забезпечення життєдіяльності Донецької області та недопущення виникнення соціальної напруги в суспільстві, зокрема:

-хлібопекарських підприємств, які здійснюють виробництво хліба простої рецептури;

-харчових та переробних підприємств, які виробляють продукцію першої необхідності;

-основних сільськогосподарських товаровиробників в галузях рослинництва, тваринництва та овочевої продукції;

-отримана оперативна інформація щодо наявності зерна та насіння соняшника на елеваторах Донецької області.

Для забезпечення потреб населення, станом на 30 березня 2020 року, працюють торговельні заклади з продажу продуктів харчування. Всі необхідні товари в торговельних об’єктах є в достатньому обсягу. Перебоїв у постачанні не встановлено.

Проводиться щоденний моніторинг цін на продукти першої необхідності в торгівельній мережі Донецької області. Зростання цін на окремі продукти харчування в Донецькій області пов’язане зі збільшенням вартості закупівлі у виробників і доставки на територію регіону.

Кожного дня здійснюється моніторинг стану справ на підприємствах критичної інфраструктури. У разі виникнення проблем вони вирішуються у робочому порядку.

Facebook
Pocket
Email
Print