21-22 березня спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільської місцевості Донецької облдержадміністрації взято участь у форумі  «Схід-Експо 2017» – заході з підтримки малого та середнього бізнесу в Донецькій області, яка впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.

Провідні бізнес-експерти та представники міжнародних організацій презентували  програми, послуги та ресурси для підприємців у регіоні. Присутні дізнались про історії успіху підприємців, які отримали грант від ПРООН, що дозволив започаткувати власний бізнес та успішно його розвивати.

Зацікавленість сільськогосподарських товаровиробників та мешканців сільської місцевості викликала тематична секція програми «Кооперація малого та середнього  бізнесу в сільському господарстві як запорука сталого розвитку в регіоні» Обговорювались питання підтримки та сприяння до шляхів кооперації в сфері сільського господарства, можливості та співробітництва між малими та середніми бізнесами у сфері сільського господарства.

Директором департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільської місцевості Донецької облдержадміністрації продовжена співпраця та досягнуто домовленостей з представниками міжнародних донорських організацій, а саме проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Сhemonics, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та програми розвитку ООН UNDP з приводу співробітництва в сфері розвитку малого та середнього бізнесу  в сільському господарстві  області на 2017 рік.  Обговорювалися питання можливості залучення кредитних ресурсів на розвиток малого підприємництва на селі з керівником філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк».

Сумісна співробітництво департаменту та міжнародними донорськими організаціями дасть можливість:

  1.  підтримати існуючи та створити нові сільськогосподарські обслуговуючи кооперативі;
  2. створити нові робочі місця в сільський місцевості;
  3.  підвищити дохідність домогосподарств;
  4.  збільшити обсяг виробництва продукції для регіонального продовольчого ринку;
  5.  підвищити конкурентоспроможність продукції дрібних сільгосптоварвиробників;
  6. розширити професійні знання та вдосконалити практичні навички сільськогосподарських товаровиробників і сільського населення;
  7.  зробити доступнішим кредитування малого та середнього підприємництва на селі.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: