(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Спеціалістами департаменту був здійснений виїзд до Сіверської опорної школи №2

На виконання п.19 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. № 5 від 13.02.2017 року, 16 лютого 2017 року спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації здійснений виїзд до Сіверської опорної школи №2 (згідно із закріпленням) та м. Бахмут з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуть здійснюватися за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.

Відбулася зустріч з керівництвом школи, обговорені поточні питання та  проведений візуальний огляд виконаних ремонтних робіт.

На теперішній час встановлені пластикові вікна, облаштовані відкоси, встановлені двері. Продовжуються робота з монтажу будівельних лісів та утеплення фасаду будівлі. Завезено необхідні матеріали для огорожі пришкільної території. Складні погодні умови дещо зменшили темп виконання зовнішніх робіт.

Роботи з проведенням капітального ремонту продовжуються, що не заважає учбовому процесу.

Відбулася зустріч з відповідальними особами щодо стану відновлення об’єктів на території м. Бахмут та Бахмутського району, роботи продовжуються, досягнуто домовленостей вирішення проблемних питань, оперативно та спільними зусиллями.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів.


Facebook
Pocket
Email
Print