Спеціалісти департаменту здійснили виїзд до Олександрівського р-н. з приводу моніторінгу стану реалізації інфраструктурних об'єктів

Спеціалісти департаменту здійснили виїзд до Олександрівського р-н. з приводу моніторінгу стану реалізації інфраструктурних об’єктів

На виконання п.32 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 22 від 26.06.2017, спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації 27 червня 2017 року спільно з представниками відділу економіки Олександрівської райдержадміністрації здійснено виїзд до Олександрівського району (згідно із закріпленням) з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуть здійснюватися за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.


Відбулася зустріч з відповідальними особами щодо стану проведення капітального ремонту об’єктів на території Олександрівського району, досягнуто домовленостей вирішення проблемних питань, оперативно та спільними зусиллями.

Здійснений візуальний огляд проведення капітального ремонту дитячого навчального закладу «Журавка». На момент огляду виконано частковий демонтаж покрівлі, завезено необхідні будівельні матеріали. Здійснюється утеплення фасаду будівлі. Дитячий заклад призупинив діяльність на час проведення ремонту.

У тому ж складі здійснений візуальний огляд проведення капітального ремонту автодороги по вул. Шкільна смт. Олександрівка. На теперішній час здійснено демонтаж верхнього шару асфальтового покриття.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: