На виконання п.13 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. № 16 від 15.05.2017 року, 18 травня 2017 року в.о. директора та спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації сумісно з заступником начальника відділу освіти Артемівської райдержадміністрації здійснений виїзд до Сіверської опорної школи №2 (згідно із закріпленням) з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуть здійснюватися за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.


Відбулася зустріч з керівництвом школи та представником підрядної організації ТОВ «Донінтерпласт», якою здійснюється капітальний ремонт будівлі, обговорені поточні питання та  проведений візуальний огляд виконаних ремонтних робіт.

На теперішній час встановлені пластикові вікна, облаштовані відкоси, встановлені двері. Виконано 65% робіт з утеплення фасаду будівлі. Пофарбовано 45% площі фасаду школи. Для утеплення даху завезено балки та матеріали. Демонтовано 50% даху на яких встановлюються несучі конструкції покрівлі із деревини. Змонтовано 20% покрівлі з метало-черепиці. Встановлено 80% огорожі пришкільної території. Виконані земельні роботи для заміни каналізації та опорної стіни спортивного майданчику. Завершуються роботи щодо встановлення каналізаційних колодязів. Облаштовано покрівля ганку. Продовжуються роботи з демонтажу тиру на місце якого планується збудувати шкільний майданчик.

Встановлено, що несприятливі погодні умови взимку та навесні поточного року призвели до відставання від календарного графіку виконання зовнішніх робіт по об’єкту.

Згідно пояснень представника підрядної організації також у відставанні від графіку проведення робіт є складності  у закупівлі потрібних матеріалів, а саме деревини.

Роботи з проведенням капітального ремонту продовжуються, що не заважає учбовому процесу.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів .

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: