На виконання п.15 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. № 14 від 24.04.2017 року, 27 квітня 2017 року спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації здійснений виїзд до Сіверської опорної школи №2 (згідно із закріпленням) з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуть здійснюватися за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.


Відбулася зустріч з керівництвом школи, обговорені поточні питання та  проведений візуальний огляд виконаних ремонтних робіт.

На теперішній час завершено встановлення пластикових вікон, облаштування відкосів, встановлення дверей, земляні роботи для заміни каналізації та опорної стіни спортивного майданчику.

Виконано 58% обсягів планових робіт з термомодернізації будівлі,  35% – фарбування площі фасаду школи,  30% – з демонтажу даху, 30% – замінено стропил та балок даху,  90% – зі встановлення огорожі пришкільної території.

Для утеплення даху завезено балки та матеріали, металочерепицю,  каналізаційні колодязі. Продовжуються роботи з демонтажу тиру, на місці якого планується збудувати шкільний майданчик.

Нажаль, складні погодні умови взимку поточного року дещо зменшили темп виконання зовнішніх робіт.

Роботи з проведенням капітального ремонту продовжуються, що не заважає учбовому процесу, але під час проведення візуального огляду проведених ремонтних робіт школа знаходилась на карантині.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: