На виконання п. 13 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 26 від 24.07.2017, спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації 01серпня 2017 року здійснено виїзд до Олександрівського району з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які здійснюються за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.

Відбулася зустріч з відповідальними особами щодо стану проведення капітального ремонту об’єктів на території Олександрівського району.

Здійснений візуальний огляд проведення термодернізації дитячого навчального закладу «Журавушка » с.м.т Олександрівка. На момент огляду виконано на 65% робіт з утеплення та оштукатурення фасаду, розпочато фарбування. Покрито металочерепицею 50% даху будівлі, розпочато демонтаж другої частини даху.

 Також був здійснений візуальний огляд капітального ремонту автодороги по вул. Шкільна с.м.т Олександрівка, на звітну дату роботи завершено

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: