На виконання п. 13 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 26 від 24.07.2017, спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації 26 липня 2017 року спільно з представниками відділу ЖКГ та відділу охорони здоров’я Соледарської об’єднаної територіальної громади здійснено виїзд з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які здійснюються за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.


Відбулася зустріч з відповідальними особами щодо стану проведення капітального ремонту об’єктів на території Соледарської об’єднаної територіальної громади, досягнуто домовленостей вирішення проблемних питань, оперативно та спільними зусиллями.

Здійснений візуальний огляд проведення реконструкції зовнішніх мереж  водопроводу по вул. Молодіжній с. Яковлівка. На момент огляду укладено 350 м водопроводу та викопано 14 колодязів. У тому ж складі здійснений візуальний огляд  капітального ремонту Бахмутського фельдшерського пункту в с. Бахмутське вул. Піонерська, 29. На момент огляду виконані демонтажні роботи, частково замінені вікна, частково оштукатурені стіни, улаштовані каркаси підвісних стель. Роботи по утепленню фасаду виконані на 80%, завезений матеріал для ремонту даху.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновленняі нфраструктурних об’єктів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: