(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Спеціальна бюджетна дотація фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби з Державного бюджету України по Донецькій області у 2019 році

Департаментом агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації проведено роботу щодо нарахування та виплати фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби з Державного бюджету України.

У 2019 році участь у програмі прийняли 2 305 фізичних осіб, нараховано дотації – 9,0 млн.грн. на 6,6 тис.голів молодняку великої рогатої худоби.

Нарахування дотації за молодняк у розрізі районів та міст Донецької області:

Найкращими серед районів та міст області за загальним обсягом отриманих коштів (нараховано понад мільйон гривень) та кількістю фізичних осіб, які скористались спеціальною бюджетною дотацією за вирощування молодняку великої рогатої худоби у 2019 році є:

Великоновосілківський район залучено 411 фізичних осіб, нараховано 1,6 млн.грн. дотації за вирощування 1,2 тис.голів молодняку ВРХ;

Волноваський район – залучено 410 фізичних осіб, нараховано 1,3 млн.грн. дотації за вирощування  1,0 тис.голів молодняку ВРХ;

Олександрівський район – залучено 376 фізичних осіб, нараховано 1,3 млн.грн. дотації за вирощування 1,0 тис.голів молодняку ВРХ.

Найменшу кількість фізичних осіб залучено для отримання дотації за молодняк у Мангушському та Ясинуватському районах, а також жодної фізичної особи не скористались дотацією у містах – Вугледар, Добропілля, Костянтинівка, Покровськ та Святогірськ.

Facebook
Pocket
Email
Print