22 червня 2017 року у м. Краматорськ на базі Центру розвитку місцевого самоврядування та 23 червня 2017 року у м. Маріуполь на базі Фонду розвитку Маріуполя департаментом агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації (далі – департамент) спільно з Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» організовано проведення семінару з підвищення спроможності представників місцевих органів влади та місцевих рад щодо впровадження моделей сільського розвитку.

В заході прийняли участь представники облдержадміністрації, районних, селищних рад та районних державних адміністрацій з питань аграрного розвитку (Бахмутської, Добропільскої, Костянтинівської, Нікольської, Мангушської, Мар’їнської  райдержадміністрацій, Олександрівської районної ради, а також, Лиманської, Іллінівської, Шаховської ОТГ та м. Краматорськ та м. Маріуполь – всього 46 осіб), представники громадських організацій, малого та середнього бізнесу.

Учасники семінару ознайомилися з особливостями впровадження моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад з метою стимулювання їх до застосування кращих вітчизняних та закордонних практик у місцевому економічному розвитку.

Особливу увагу викликав Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), який працює над зниженням бар’єрів та підвищенням конкурентоспроможності продукції та якості управління аграрній галузі, що забезпечить кращі можливості для працевлаштування сільського населення та привабливі умови проживання у сільській місцевості Донеччини.

Департаментом продовжується робота з організації за участю міжнародних донорських організацій семінарів, тренінгів, інших заходів з впровадження ефективних моделей розвитку сільських територій області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: