(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

СпільноТИ в безпеці: як мобілізувати громаду заради безпечного та згуртованого середовища» у відкритому доступі!

Новий посібник ПРООН «СпільноТИ в безпеці: як мобілізувати громаду заради безпечного та згуртованого середовища» у відкритому доступі!

Посібник розроблено на основі практичного досвіду мобілізації громад у межах низки проєктних ініціатив Програми ООН із відновлення та розбудови миру в 11 цільових громадах Донецької, Луганської (підконтрольних уряду України територій), Запорізької та Житомирської областей із метою поширення позитивного досвіду впровадження методології робочих груп серед громад на території всієї України.

В основу посібника лягли 24 індивідуальні та групові інтерв’ю з учасниками робочих груп у цільових громадах, а також з ініціаторами, бенефіціарами проєктів, що реалізовувалися завдяки діяльності робочих груп.

Щоб дізнатися більше про робочі групи як інструмент мобілізації, а також ознайомитися з історіями громад, які до 24 лютого 2022 року успішно його впроваджували, запрошуємо переглянути посібник «СпільноТИ в безпеці: як мобілізувати громаду заради безпечного та згуртованого середовища».

Посібник може бути корисним для представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, міжнародних організацій, громадських активістів і будь-яких інших фізичних та юридичних осіб, зацікавлених у мобілізаційних процесах і впровадженні методології робочих груп з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Facebook
Pocket
Email
Print