(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Стан оформлення права оренди на водні об’єкти на території Донецької області розглянуто на засіданні колегії облдержадміністрації

24 червня 2021 року на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації Олена Рибакова – в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації доповіла про стан оформлення права оренди на водні об’єкти на території Донецької області.

Під час доповіді було повідомлено про виконану протягом 2018-2021 років роботу з питань користування водними об’єктами. У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 №1423-IX, з 27.05.2021 повноваження щодо розпорядження землями водного фонду законом передані до органів місцевого самоврядування. Департаментом вживаються заходи щодо передачі територіальним громадам договорів оренди водних об’єктів та дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо земельних ділянок державної власності, які по закону перейшли у комунальну власність, матеріалів інвентаризації земель водного фонду.

В свою чергу, для належного виконання сільськими, селищними, міськими радами територіальних громад, військово-цивільними адміністраціями населених пунктів покладених на них повноважень щодо розпорядження земельними ділянками в комплексі з розташованими на них водними об’єктами,  департаментом буде надана методична допомога з питань організації проведення земельних торгів щодо продажу права оренди земельних ділянок з розташованими на них інвестиційно привабливими водними об’єктами, укладання договорів оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

Facebook
Pocket
Email
Print