(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

STOP Корупції. Було проведено семінар-тренінг

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України “Про запобігання корупції”, Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН проводить інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів.


08.11.2017 о 9-00 в сесійній залі Краматорської міської ради за адресою: м. Краматорськ вул. Миру, 2 представниками Національного агентства з питань запобігання корупції було проведено семінар-тренінг для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, посадових осіб юридичних осіб публічного права, на якому на основі нової редакції Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів було запропоновано базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Попередньо ознайомившись з Методичними рекомендаціями з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб та склавши тест на знання Закону України «Про запобігання корупції» представником департаменту було прийнято безпосередню участь у семінарі та проведено роз’яснювальну роботу працівникам

Facebook
Pocket
Email
Print