(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

СТОП РЕЙДЕРСТВО!

29 серпня 2017 року в залі засідань Костянтинівської райдержадміністрації відбулася нарада на тему: «Спроби рейдерських захоплень землі».

У заході приймали участь: керівник громадської організації Аграрний Союз України Донецької області – Голованьов Володимир Миколайович, представники Головного територіального управління юстиції у Донецькій області: заступник начальника – Гузенко Люцина Гаріфовна, та спеціалісти управління юстиції.

На нараді були присутні фермери та сільськогосподарські товаровиробники Костянтинівського, Добропільського, Олександрівського, Покровського та Мар’їнського районів, а також начальники управлінь агропромислового розвитку Костянтинівської та Добропільської райдержадміністрацій – Андрійченко О.П. та Пшенична О.Г.

Під час наради були розглянуті такі питання:

  1. Інструктаж, щодо поведінки в разі нападу рейдерів;
  2. Використання, для збереження підприємства та нерухомого майна, програми «SMS-Маяк».

До відома учасників наради було доведено інформацію щодо практичного застосування антирейдерського законодавства, та надані кваліфіковані роз’яснення фахівців юстиції.

По завершенню заходу, було наголошено на тому, що в Донецькій області створено комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та запроваджено гарячу телефонну лінію для консультування громадян із зазначених питань.

Facebook
Pocket
Email
Print