(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Створено робочу групу з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам Донецької області

Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12.10.2020 № 1126/5-20 «Про робочу групу з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо) Донецької області» (далі – Робоча група) до складу якої входять представники департаменту та представники Головного управління ДПС у Донецькій області, аграрної асоціації.

Основними завданнями Робочої групи є:

  1. Сприяння взаємодії між територіальними органами виконавчої влади та сільськогосподарськими товаровиробниками (фермерськими господарствами) щодо питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації.
  2. Організація та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед сільськогосподарських товаровиробників (фермерських господарств) щодо процедур оскарження рішень територіальних органів ДПС при відмові у реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації;
  3. Комплексний аналіз фінансово-економічних чинників області, що впливають на діяльність фермерських господарств та можуть вплинути на ситуацію з блокуванням податкових накладних.

Така ініціатива реалізується за результатами обговорень з аграрними асоціаціями під час засідань робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі.

За словами Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашко, ідея створення робочих груп при ОДА в тому, щоб працювати на випередження. Фермери, зіткнувшись з проблемами в оформленні податкових накладних, матимуть змогу на місцях отримати консультаційну підтримку. Проблематика буде розглянута, зафіксована та додана до розгляду відповідної скарги комісією. Крім того, робочі групи матимуть дораницьку функцію, адже часто помилки допускаються виробниками через незнання.

Наразі відповідні робочі групи сформовані більше ніж у 17 регіонах при обласних державних адміністраціях. Вже з 15-го жовтня всі аграрні асоціації зможуть у своїх областях звернутися до таких податкових штабів за консультацією.

Facebook
Pocket
Email
Print