(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Світла пам’ять Молодецькій Альбіні Василівні

У цей сумний день 24 жовтня 2020 року ми понесли значну втрату. На 57 році життя після тривалої боротьби з важкою хворобою від нас пішла Молодецька Альбіна Василівна.

Альбіна Василівна працювала на посаді начальника відділу розвитку харчової і переробної промисловості управління розвитку агропромислового виробництва та розвитку харчової і переробної промисловості департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації.

Працівники департаменту запам’ятають її як життєрадісну, веселу, енергійну людину, яка у будь-який час готова була допомогти, надати пораду або просто підтримати у важку хвилину. Для нас вона була надійним товаришем і мудрим порадником. Її якості такі як активність, життєрадісність, а також цілеспрямованість – були для нас прикладом. Пам’ять про неї назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив департаменту висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся усіх, хто знав покійну, залишивши сльози та смуток. У ці скорботні дні розділяємо невимовні сум і тугу близьких і рідних.

Світла пам’ять!

 

Facebook
Pocket
Email
Print