Трактористи - в списку трьох найбільш дефіцитних професій

Трактористи – в списку трьох найбільш дефіцитних професій

Джерело AgroPortal.ua

Кабінет міністрів України виділив 50 млн грн на створення і оновлення матеріально-технічної бази 25-ти навчально-практичних центрів (УПЦ) з підготовки робітників за трьома найбільш дефіцитним професіям.

Про це йдеться в постанові КМУ, прийнятому 29 березня 2017 р інформує Міністерство освіти і науки України.

Зокрема, за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» планується відкриття двох центрів, а орієнтовна ст оімость обладнання для кожного з них становить 19,86 млн грн.

Професійно-технічна освіта повинна мати випереджальний інноваційний характер, тому нам необхідно витрачати гроші на створення адекватної матеріально-технічної бази навчальних закладів. Інакше наші ПТУ і надалі будуть вчити професійним навичкам, які є актуальними для XX, а не XXI століттязазначила міністр освіти Лілія Гриневич

Сучасними пристроями також обладнають 10 центрів по професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» (вартість обладнання для одного центру – 599 тис. грн) і 13 центрів з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник » (вартість обладнання для одного центру – 330 тис. грн).

Необхідні кошти вже закладені в бюджет на 2017 рік. Протягом двох тижнів МОН затвердить перелік техніки, обладнання та матеріалів, які передбачається придбати за бюджетні коштидодали в міністерстві

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: