Джерело AgroPortal.ua

Кабінет міністрів України виділив 50 млн грн на створення і оновлення матеріально-технічної бази 25-ти навчально-практичних центрів (УПЦ) з підготовки робітників за трьома найбільш дефіцитним професіям.

Про це йдеться в постанові КМУ, прийнятому 29 березня 2017 р інформує Міністерство освіти і науки України.

Зокрема, за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» планується відкриття двох центрів, а орієнтовна ст оімость обладнання для кожного з них становить 19,86 млн грн.

Професійно-технічна освіта повинна мати випереджальний інноваційний характер, тому нам необхідно витрачати гроші на створення адекватної матеріально-технічної бази навчальних закладів. Інакше наші ПТУ і надалі будуть вчити професійним навичкам, які є актуальними для XX, а не XXI століттязазначила міністр освіти Лілія Гриневич

Сучасними пристроями також обладнають 10 центрів по професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» (вартість обладнання для одного центру – 599 тис. грн) і 13 центрів з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник » (вартість обладнання для одного центру – 330 тис. грн).

Необхідні кошти вже закладені в бюджет на 2017 рік. Протягом двох тижнів МОН затвердить перелік техніки, обладнання та матеріалів, які передбачається придбати за бюджетні коштидодали в міністерстві

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: