Шановні керівники підприємств аграрного сектору та виробництва харчових продуктів! Запрошуємо взяти участь у тренінгу, присвяченому підготовці вашого підприємства до виконання вимог до безпечності харчової продукції, які висуваються на міжнародних ринках. Тренінг проводиться в рамках проєкту з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО „Аналітичний центр Аграрного союзу України” у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.

Під час тренінгу керівники та провідні фахівці підприємств аграрного сектору та виробники харчових продуктів отримають інформацію про основні нормативні документи ЄС, які стосуються безпечності харчових продуктів, ознайомляться з тим, яким чином працює сучасна система ринкового контролю, сформують уявлення про те, які норми чинного законодавства України є предметом державних перевірок і як це пов’язане з виконанням вимог міжнародних ринків. Слухачі отримають „дорожню карту” підготовки свого підприємства до виконання вимог ЄС і до державних перевірок як першого етапу цього процесу. А інтерактивна програма тренінгу дозволить переглядати презентації доповідачів у зручний час та безпосередньо звертатися до текстів нормативних актів України та ЄС.

Тренінг буде проведений 23 березня 2021 року о 10:00 в дистанційному режимі на каналі ТПП України.

Просимо повідомити про бажання взяти участь у тренінгу за адресою novaenergy78@gmail.com або зареєструватися на тренінг через форму.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: