(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Триває приймання заявок на участь у торгах з продажу газу для виробників соціальних продовольчих товарів

Представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у нараді, яка проходила у форматі ZOOM конференції під головуванням Тараса Висоцького, першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України.

Наказом Мінагрополітики від 05 січня 2022 року № 3 було затверджено перелік суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.

Через відсутність деяких підприємств у наданих Міністерством юстиції України реєстрах та за зверненням профільних асоціацій і ОДА, вказані списки були оновленні.

Міністерством аграрної політики та продовольства України наказом від 21 січня 2022 року № 25 внесено зміни до переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продуктів харчування, що мають істотну соціальну значущість: борошна пшеничного (КВЕД – 10.61), молока пастеризованого (КВЕД – 10.51), хліба житньо-пшеничного (КВЕД – 10.71), яєць курячих (КВЕД – 01.47), птиці (тушка куряча) (КВЕД – 10.12) і олії соняшникової (КВЕД – 10.41)», тобто внесено зміни до затвердженого наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 січня 2022 року № 3.

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 12 січня 2022 року № 19 «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість». Вказаний документ визначає механізм, за яким продавці на підставі постанов Кабінету Міністрів України
від 30.12.2021 р. № 1433
та від 30.12.2021 р. № 1435 зобов’язані щомісячно брати участь у торгах на біржі для сприяння покупцям у купівлі товарного природного газу в межах 20 % власного видобутку на умовах, визначених Порядком.

Також визначено алгоритм допуску до закупівлі природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, з яким можна ознайомитись за посиланням.

Facebook
Pocket
Email
Print