(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Ціни на гречану крупу мають стійку тенденцію до зниження

Гречаної крупи на ринку достатньо. Ціни на гречану крупу мають стійку тенденцію до зниження. В даний час у торговій мережі в середньому становлять 26-28 грн за 1 кг. Про це повідомив директор Департаменту землеробства та технічної політики МінАгро Володимир Топчій під час апаратної наради за участю міністра Тараса Кутового.

За його словами, до проекту бюджету на 2017 рік Мінагрополітики надано пропозиції щодо фінансової підтримки виробництва зерна гречки із розрахунку на 1 га посівної площі.

«У поточному році на ринку попит і внутрішнє споживання оцінюється близько 166 тис. тонн зерна гречки, що становитиме біля 4 кг на особу і є на рівні раціональних норм споживання», – повідомив Володимир Топчій.

Він наголосив, що умови виникнення дефіциту гречки на внутрішньому ринку відсутні. «За оперативною інформацією областей гречка вже обмолочена на площі 134 тис. га або 89%, намолочено 169 тис. тонн у первинно-оприбуткованій вазі при врожайності 12,6 ц/га», – розповів директор Департаменту землеробства.

index1

Довідково:

За даними Державної служби статистики України посівні площі гречки у 2016 році у всіх категоріях господарств становлять 149,2 тис. га і збільшилися проти 2015 року на 17,0 тис. га, або на 13%.

За прогнозними даними областей виробництво гречки в поточному році у вазі після доробки складе 171 тис. тонн зерна, що майже на 43 тис. тонн більше порівняно з показником минулого року і врожайність очікується на рівні 11,5 ц/га.

У поточному році на ринку попит і внутрішнє споживання оцінюється близько 166 тис. тонн зерна гречки, що становитиме біля 4 кг на особу і є на рівні раціональних норм споживання.

Прес-служба Мінагрополітики

Facebook
Pocket
Email
Print