(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

У форматі відеоконференції обговорювалися питання взаємодії товаровиробників із банками

17 червня 2020 року під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбувалася селекторна нарада у форматі відео-конференції з представниками банків та представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, які забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку.

Під час селекторної наради обговорювалось питання взаємодії товаровиробників із банками.

Представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України були надані відповіді та роз’яснення щодо Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (далі – Постанова).

Нагадуємо, що відповідно до Постанови компенсація на конкурсній основі надається суб’єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, та фізичним особам – підприємцям (далі – позичальники), які провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із провадженням діяльності у галузі тваринництва, або які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва).

Компенсація позичальникам надається через уповноважений банк, що підписав з Мінекономіки Меморандум про загальні засади співробітництва.

Компенсація надається позичальникам за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами (поновлювальними та непоновлювальними, крім овердрафтів (контокорентних кредитів) у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, зменшених на 5 відсоткових пунктів.

Facebook
Pocket
Email
Print