(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

У конференц-залі Донецької ТПП пройшло засідання Комітету по малому і середньому бізнесу

У роботі засідання взяли участь близько 40 осіб: представники державної влади в тому чеслі департаменту розвитку сільської місцевості вровадження реформ та АПК, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.

Щодо проблемних питань дії норм Закону України від 02.09.2014 № 1 669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» доповіла заступник начальника Управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ УКРІНФОРМ в Донецькій області С.А. Волкогон.

Начальник відділу з розвитку МСБ департаменту економіки та структурних реформ Міської ради м Маріуполя М.М. Тулебергенова представила до уваги присутніх проект Стратегії розвитку МСБ в м Маріуполь.

Заступник начальника відділу мікро-, малого та середнього бізнесу Філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» В.В. Щербак розповів про програму кредитування філією – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» соціальних підприємств сегмента малого бізнесу на привабливих умовах: від 5% до 10%.

В ході роботи засідання головою Комітету був обраний Директор ТОВ “Фірма юридичних послуг “Патронат”, м Краматорськ С.В. Борозєнцев.

Facebook
Pocket
Email
Print