(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

У Миколаївській ОТГ відбулося громадські обговорення «Прозоре управління земельними та іншими ресурсами громади: влада-громада-бізнес» у рамках проєкту USAID

12 грудня 2019 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у громадських обговореннях «Прозоре управління земельними та іншими ресурсами громади: влада-громада-бізнес» у рамках проєкту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», який відбувся у м. Миколаївка.

Під час обговорень було розглянуто план заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку громади.

Було вперше презентовано розроблену картосхему перспективного використання земель та організації території Миколаївської об’єднаної територіальної громади. Комплексний план просторового розвитку громади стане багатогалузевою та багатофункціональною базою даних, що охоплює комплекс містобудівної та землевпорядної документації.

Участь у заході взяли: Євген Бердніков  – експерт з питань кадастру та просторового планування, Сергій Кубах – експерт з питань управління земельними ресурсами проєкт USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», представники облдержадміністрації, Миколаївської об’єднаної територіальної громади, Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, інженери – землевпорядники, представники бізнесу та мешканці громади.


Facebook
Pocket
Email
Print