У Покровську відбувся семінар-тренінг для представників малого бізнесу та бажаючих відкрити власну справу

У Покровську відбувся семінар-тренінг для представників малого бізнесу та бажаючих відкрити власну справу

10 липня 2017 року в адміністративному приміщенні Покровської райдержадміністрації проведений семінар-тренінг для представників малогобізнесу у сфері сільського господарства та бажаючих відкрити власну справу у сільській місцевості центральних районів області. На заході були присутні представники сільгосппідприємств, фермерських господарств, фізичні особи, які бажають відкрити власну справу, а також керівництво структурних підрозділів АПК Покровського, Костянтинівського, Олександрівського, Великоновосілківського, Ясинуватського та Добропільского районів.

Презентована нова обласна програма підтримки підприємництва на безоплатній та безповоротній основі за рахунок співфінансування коштів обласного та районних бюджетів, яка затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 5 травня 2017 року № 466, а також розглянуті питання можливості надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій для розвитку малого і середнього підприємництва в сільській місцевості.

Перед присутніми виступили представники Ощадбанку та Приватбанку, які представили програми кредитування для малого та середнього бізнесу в сільській місцевості.

Викладачем Донецького обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК проведено навчання за результатами якого 45 слухачів отримали відповідні свідоцтва.

Департаментом продовжується робота з організації  кущових семінарів-тренінгів, в подальшому заплановано проведення заходів у південних районах області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: