(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

У системі ДАР стартує подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проєкт реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Загалом ФАО та Мінагрополітики планується розповсюдити 30 тисяч поліетиленових рукавів для зберігання зерна. Їх зможуть отримати юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які спеціалізуються на вирощуванні сільськогосподарських культур та провадять діяльність на території України(крім тимчасово окупованих територій).

Подання заяв на участь у програмі здійснюється за допомогою Державного аграрного реєстру.

Основні вимоги до учасників програми:

  • площа земель, що обробляється суб’єктом господарювання,від 100 до 10000 га;
  • використання отриманих рукавів виключно для зберігання продукції власного виробництва;
  • самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області, або у сусідній області (з Дніпропетровської – для сільгоспвиробників з Донецької, Луганської чи Запорізької областей, з Миколаївської – для сільгоспвиробників з Херсонської області).

Прийом заявок триватиме до 9 жовтня. Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження про надання допомоги через ДАР, а також будуть повідомлені про адресу місця зберігання рукавів для їх самостійного транспортування.

Також ФАО та Мінагрополітики проведуть ознайомчий вебінар, де аграрії зможуть поставити будь-які запитання щодо реєстрації та участі у вищевказаній програмі.

Дата та час проведення заходу: 28 вересня 2022 року, 15:00

Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/92374064545.

Ще більше інформації на сайті Мінагрополітики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: