1  червня 2020 року під керівництвом голови Слов’янської райдержадміністрації Андрія Терещенка було проведено нараду з питань взаємодії власників пасік та землекористувачів, реєстрації пасік та дотримання норм законодавства про пестициди.

На нараді були присутні керівники сільгосппідприємств, представники Держпродспоживслужби, голови сільські та селищних  рад. Захід проходив за участю заступника директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації – Олександра Дзигіма, уповноваженої особи громадської організації «Миколаївська спілка бджолярів» – Людмили Нагорної.

Були обговорені питання недопущення випадків отруєння та загибелі бджіл, а також їх максимального збереження під час обробки рослин агрохімікатами в період проведення   комплексу весняно-польових робіт у  2020 році, визначення користувачів земельних ділянок, які не дотримуються  фітосанітарних вимог.

Разом з тим, Олександром Дзигімом  рекомендовано задля запобігання отруєння бджіл звернути увагу на проведення бджолярами реєстрації пасік та необхідність застосування на території Слов’янського району  електронного інструменту «ГРАНД ЕКСПЕРТ»- системи моніторингу процесу хімічної обробки рослин, яка дозволяє миттєво та безкоштовно оповістити бджолярів про планову обробку рослин.

Також, була  надана інформація, щодо напрямів та механізмів надання державної підтримки для розвитку тваринництва.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: