(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

USAID надасть насіння соняшника та мініральні добрива українським агровиробникам для підримки продовольчої безпеки

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації (далі-департамент) повідомляє, що завдяки проєктові, який впроваджується Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) у співпраці з Мінагрополітики, у межах ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI -Україна, агровиробники Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур та мають в обробітку від 5 до 500 га, мають можливість з 1 березня 2023 року отримати гуманітарну допомогу у вигляді мінеральних добрив для підживлення озимих культур та припосівного внесення на ярі культури, а також насіння соняшника для класичної технології вирощування.
Подання заяв здійснюється через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023 року у розділі «Доступні програми» – «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника».
Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які: зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.
Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які зареєстровані у ДАР як юридичні особи, або фізичні особи-підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.
Гуманітарна допомога буде надана за однією з трьох опцій на вибір заявника:
  • або 1 тонну мінеральних добрив для підживлення озимих культур (Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%);
  • або 1 тонну мінеральних добрив для основного та припосівного внесення на ярі культури (Нітроамофоска NPK 16:16:16 або Карбамід (СО(NH2)2), Nitrogen 46,2%);
  • або до 25 посівних одиниць насіння соняшнику компанії Лімагрейн (гібриди, призначені для класичної технології вирощування у розрахунку 1 посівна одиниця на 2 га).
Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.
Facebook
Pocket
Email
Print