Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс грантів на підтримку громадських ініціатив для вирішення питань місцевого значення.

МЕТА ПРОЕКТУ

Мобілізація місцевих жителів, які проживають біля лінії розмежування, з метою їх участі у вирішенні питань місцевого значення, грунтуючись на принципах колективної участі (фінансового, технічного і / або трудового), спрямованого на зменшення витрат у виробничій діяльності, підвищення доходів сімей, що в результаті поліпшить самозабезпечення членів самої громади.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Ініціативні групи місцевих жителів (не менше 3-х осіб), які проживають біля лінії розмежування, а також групи підприємств, підприємців і організацій, провідні бізнес в сільській місцевості Бахмутського, Мар’їнського, Ясинуватського районах і околицях міста Торецькому Донецької області.
(УВАГА! Тільки зазначені райони Донецької області беруть участь в даному проекті).

РОЗМІР ГРАНТУ

Розмір гранту становить до 300 000 грн. і буде залежати від обґрунтованої потреби вирішення проблеми, а також від кількості членів об’єднання, які отримують вигоду від втілення пропонованого проекту.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ГРАНТУ

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, інструментів, сировини і матеріалів, оплати праці найманих робітників, закупівлю необхідних товарів, з метою забезпечення діяльності об’єднаної громади для вирішення поставлених завдань.

ЕТАПИ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

1. Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку (див. Нижче). Поля для відповідей на питання мають обмеження, однак ми не обмежуємо вас в обсягах наданої нам інформації. Будь-яку необхідну інформацію Ви можете направити нам на електронну адресу livelihoods.ua@peopleinneed.cz
2. Конкурсна комісія проекту розгляне вашу заявку протягом 30 календарних днів. Це означає, що, якщо після закінчення 30 днів з моменту подачі заявки наші співробітники не зв’язалися з вами за вказаною вами телефону, ваша заявка була оброблена, але не пройшла конкурсний відбір.
3. В процесі обробки заявки наші співробітники, в тому числі члени конкурсної комісії, будуть проводити з вами телефонні інтерв’ю за вказаною вами телефону і в разі потреби виїзні інтерв’ю за місцем ведення діяльності / території реалізації проекту.
4. Успіх вашої участі в проекті, в основному, залежить від рівня вашої підготовленості, чим глибше і детальніше продуманий ваш проект, тим більше шансів ви маєте. Ви можете викладати свої думки в будь-якій доступній вам формі ( «своїми словами»), але вони повинні бути підкріплені вашими спостереженнями, фактами і / або розрахунками.
5. У разі позитивного рішення про перехід вас на другий етап конкурсу грантів, співробітник організації «Людина в біді» з вами зв’яжеться.

Заявки на конкурс грантів приймаються до 01.02.2019 року.
Оплата заявлених витрат проекту буде здійснюватися організацією до кінця березня 2019 р.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Увага! “Людина в біді” ніколи не вимагає оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки вимоги співробітниками “Людина в біді” винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: