Проект «ГРАНТИ НА ПІДТРИМКУ ПРИВАТНОГО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»

УВАГА! КОНКУРС ГРАНТІВ! Проект “Підтримка громадських ініціатив”

Чеська неурядова гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс грантів на підтримку громадських ініціатив для вирішення питань місцевого значення.

МЕТА ПРОЕКТУ

Мобілізація місцевих жителів, які проживають біля лінії розмежування, з метою їх участі у вирішенні питань місцевого значення, грунтуючись на принципах колективної участі (фінансового, технічного і / або трудового), спрямованого на зменшення витрат у виробничій діяльності, підвищення доходів сімей, що в результаті поліпшить самозабезпечення членів самої громади.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Ініціативні групи місцевих жителів (не менше 3-х осіб), які проживають біля лінії розмежування, а також групи підприємств, підприємців і організацій, провідні бізнес в сільській місцевості Бахмутського, Мар’їнського, Ясинуватського районах і околицях міста Торецькому Донецької області.
(УВАГА! Тільки зазначені райони Донецької області беруть участь в даному проекті).

РОЗМІР ГРАНТУ

Розмір гранту становить до 300 000 грн. і буде залежати від обґрунтованої потреби вирішення проблеми, а також від кількості членів об’єднання, які отримують вигоду від втілення пропонованого проекту.

ЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ГРАНТУ

Отриманий грант може бути використаний на наступні цілі: купівля обладнання, інструментів, сировини і матеріалів, оплати праці найманих робітників, закупівлю необхідних товарів, з метою забезпечення діяльності об’єднаної громади для вирішення поставлених завдань.

ЕТАПИ ТА ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ

1. Для участі в проекті необхідно заповнити Заявку (див. Нижче). Поля для відповідей на питання мають обмеження, однак ми не обмежуємо вас в обсягах наданої нам інформації. Будь-яку необхідну інформацію Ви можете направити нам на електронну адресу livelihoods.ua@peopleinneed.cz
2. Конкурсна комісія проекту розгляне вашу заявку протягом 30 календарних днів. Це означає, що, якщо після закінчення 30 днів з моменту подачі заявки наші співробітники не зв’язалися з вами за вказаною вами телефону, ваша заявка була оброблена, але не пройшла конкурсний відбір.
3. В процесі обробки заявки наші співробітники, в тому числі члени конкурсної комісії, будуть проводити з вами телефонні інтерв’ю за вказаною вами телефону і в разі потреби виїзні інтерв’ю за місцем ведення діяльності / території реалізації проекту.
4. Успіх вашої участі в проекті, в основному, залежить від рівня вашої підготовленості, чим глибше і детальніше продуманий ваш проект, тим більше шансів ви маєте. Ви можете викладати свої думки в будь-якій доступній вам формі ( «своїми словами»), але вони повинні бути підкріплені вашими спостереженнями, фактами і / або розрахунками.
5. У разі позитивного рішення про перехід вас на другий етап конкурсу грантів, співробітник організації «Людина в біді» з вами зв’яжеться.

Заявки на конкурс грантів приймаються до 01.02.2019 року.
Оплата заявлених витрат проекту буде здійснюватися організацією до кінця березня 2019 р.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Увага! “Людина в біді” ніколи не вимагає оплати своїх послуг з надання гуманітарної допомоги. Якщо вам стали відомі випадки вимоги співробітниками “Людина в біді” винагороди за свої послуги (в будь-якій можливій формі), просимо повідомити про такі випадки за номером гарячої лінії: 0-800-210-174 (з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00, усі дзвінки безкоштовні).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: