(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В Києві відбувся ІІ Український форум бізнесу

10 квітня 2017 року в Києві відбувся ІІ Український форум бізнесу за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та представників об’єднань української бізнес-спільноти.

На форумі був присутній  в.о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації  О.В. Дзигім.

Під час спілкування з бізнесом урядовці обговорили питання стратегічних реформ Уряду, які спрямовані на покращення бізнес клімату, покращення експортних можливостей для підприємців, зменшення регуляторного тиску на бізнес та вирішення інших системних проблем українського бізнесу.

Представники підприємств та урядовці обговорили реформи у сфері державного регулювання, податкової та митної політики, покращення умов конкуренції, розширення експортних можливостей та інші сфери.

З питань розвитку  сільського  господарства  розглядалась низка системних перешкод щодо забезпечення вирішення  соціально-економічних проблем сільськогосподарського товаровиробника.

За результатами форму запропоновані  конкретні першочергові кроки та заходи, здійснення необхідних реформ задля виходу економіки на параметри зростання та покращення  життєвого рівня людей.

 

Довідково

Український форум бізнесу – це платформа для відкритого діалогу влади та бізнесу. Форум відбувається у форматі “Питання-Відповіді”, де представники різних видів бізнесу мають змогу ставити питання високопосадовцям та отримувати відповіді. Під час першої частини заходу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідав на питання присутніх підприємців. Перший віце-прем’єр-міністра України Степан Кубів продовжив діалог з бізнесом.


Facebook
Pocket
Email
Print