(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В Краматорську пройшов семінар на тему «Нове харчове законодавство»

ЄСВ рамках реалізації Плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 р. №184-р, спільно з міжнародним Проектом «Вдосконалення системи безпечності харчових продуктів в Україні» під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України 20.07.2016 р. в м. Краматорськ проведено семінар для підприємств харчової та переробної промисловості Донецької області на тему «Нове харчове законодавство. Завдання, відповідальність та нові можливості для операторів ринку. Практичні аспекти впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР».

         В семінарі прийняли участь більше 50-ти учасників: представники департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, держпродспоживслужби, керівники птахофабрик, керівники харчових та переробних підприємств регіону хлібопекарної, борошномельно-круп’яної, кондитерської, молоко та м’ясопереробної, консервної, виноробної, комбікормової галузей промисловості.

         НАССРМетою Проекту є сприяння вдосконаленню системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні за принципом «від лану до столу» шляхом приведення законодавства України, інституційної структури та системи державного контролю у відповідність до регуляторної та адміністративної політики і практик ЄС.

       В рамках проведення семінару були досягнуті домовленості щодо подальшої плідної співпраці щодо впровадження “НАССР” та проведення галузевих тренінгів з вищезазначеного питання.

Facebook
Pocket
Email
Print