В м. Київ відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

В м. Київ відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

З 7 по 10 червня в Національному комплексі «Експоцентр України» в м. Київ відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2017». Це найбільша агропромислова виставка в Україні і Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України, а також діловимВ м. Київ відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» заходом, який відкриває можливості для співпраці та діалогу між бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

ДП «Артемсіль» Донецької області прийняло участь у виставці. Крім основного асортименту продукції, в цьому році підприємство презентувало зразки нового виду  продукції – фотосепарірованої харчової солі.

 В рамках виконання проекту з модернізації виробництва   встановлена лінія з фотосепараціі солі. Початок випуску такого виду продукції очікується найближчим часом. На першому етапі новий продукт буде спрямований на експорт – в основному в країни ближнього зарубіжжя. У планах підприємства продовжити технічне переозброєння рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

Крім того, представники департаменту прийняли участь у форумі: «Аграрна політика – успіх через партнерство», а також, у семінарах: «Шляхи підвищення якості молочної сировини та впровадження системи контролю у ланцюгу виробництва та збуту молочної продукції в Україні», «Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників – основні аспекти застосування у 2017 році», «Категоризація у сфері сільського туризму як фактор безпеки та гарантії послуг».


 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: