З 7 по 10 червня в Національному комплексі «Експоцентр України» в м. Київ відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2017». Це найбільша агропромислова виставка в Україні і Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України, а також діловимВ м. Київ відбулася XXIX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» заходом, який відкриває можливості для співпраці та діалогу між бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

ДП «Артемсіль» Донецької області прийняло участь у виставці. Крім основного асортименту продукції, в цьому році підприємство презентувало зразки нового виду  продукції – фотосепарірованої харчової солі.

 В рамках виконання проекту з модернізації виробництва   встановлена лінія з фотосепараціі солі. Початок випуску такого виду продукції очікується найближчим часом. На першому етапі новий продукт буде спрямований на експорт – в основному в країни ближнього зарубіжжя. У планах підприємства продовжити технічне переозброєння рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

Крім того, представники департаменту прийняли участь у форумі: «Аграрна політика – успіх через партнерство», а також, у семінарах: «Шляхи підвищення якості молочної сировини та впровадження системи контролю у ланцюгу виробництва та збуту молочної продукції в Україні», «Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників – основні аспекти застосування у 2017 році», «Категоризація у сфері сільського туризму як фактор безпеки та гарантії послуг».


 


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: