В Олександрівському районі відбувся семінар-тренінг для підприємців та бажаючих відкрити власну справу

В Олександрівському районі відбувся семінар-тренінг для підприємців та бажаючих відкрити власну справу

19 вересня 2017 року в актовому залі Олександрівської районної ради  проведений семінар-тренінг для представників малого бізнесу у сфері сільського господарства та бажаючих відкрити власну справу у сільській місцевості району.

На заході були присутні представники сільгосппідприємств, фермерських господарств, мешканці сільської місцевості району.

Семінар-тренінг проведено під головуванням голови Олександрівської райдержадміністрації Мачульського Миколи Івановича та голови Олександрівської районної ради Мороза Федіра Івановича.

Спеціалісти департаменту агропромилового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації виступили з доповідями щодо діючих програм підтримки підприємництва за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів у 2017 році, державних програм підтримки агропромислового комплексу та можливості надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій для розвитку малого і середнього підприємництва в сільській місцевості

Представники Ощадбанку та Приватбанку представили присутнім програми кредитування сільгосппідприємств та малого і середнього бізнесу.

Викладачем Донецького обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК проведено навчання на тему «Складання бізнес-плану розвитку сільгосппідприємств та фермерських господарств» за результатами якого 12 слухачів отримали відповідні свідоцтва.

Бажаємо учасникам семінару-тренінгу скористатися можливостями державних, регіональних програм підтримки та надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій і реалізувати власні бізнес проекти у сільський місцевості.

     

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: