(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В Олександрівському районі відбувся семінар-тренінг для підприємців та бажаючих відкрити власну справу

19 вересня 2017 року в актовому залі Олександрівської районної ради  проведений семінар-тренінг для представників малого бізнесу у сфері сільського господарства та бажаючих відкрити власну справу у сільській місцевості району.

На заході були присутні представники сільгосппідприємств, фермерських господарств, мешканці сільської місцевості району.

Семінар-тренінг проведено під головуванням голови Олександрівської райдержадміністрації Мачульського Миколи Івановича та голови Олександрівської районної ради Мороза Федіра Івановича.

Спеціалісти департаменту агропромилового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації виступили з доповідями щодо діючих програм підтримки підприємництва за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів у 2017 році, державних програм підтримки агропромислового комплексу та можливості надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій для розвитку малого і середнього підприємництва в сільській місцевості

Представники Ощадбанку та Приватбанку представили присутнім програми кредитування сільгосппідприємств та малого і середнього бізнесу.

Викладачем Донецького обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК проведено навчання на тему «Складання бізнес-плану розвитку сільгосппідприємств та фермерських господарств» за результатами якого 12 слухачів отримали відповідні свідоцтва.

Бажаємо учасникам семінару-тренінгу скористатися можливостями державних, регіональних програм підтримки та надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій і реалізувати власні бізнес проекти у сільський місцевості.

     

Facebook
Pocket
Email
Print