(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В Слов’янську відбувся Семінар-тренінгу «Складання бізнес-планів з метою реалізації проектів у сільській місцевості»

ВП Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету, який доречи майже 90 років навчає майбутніх аграріїв, люб’язно прийняв учасників Семінар-тренінгу «Складання бізнес-планів з метою реалізації проектів у сільській місцевості». В заході, ініційованому департаментом агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації, прийняли участь представники малого бізнесу в сфері сільського господарства та бажаючі відкрити власну справу у сільській місцевості північних районів області.

Присутнім було презентовано нову обласну програму підтримки підприємництва на безоплатній та безповоротній основі за рахунок співфінансування коштів обласного та районних бюджетів, яка затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації 5 травня 2017 року № 466, а також розглянуті питання можливості надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій для розвитку агропромислового комплексу, малого і середнього бізнесу.

Викладачем Донецького обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК проведено навчання на тему «Бізнес-план розвитку сільськогосподарських та фермерських господарств» за результатами якого слухачі отримали відповідні свідоцтва.

Проведення наступних семінарів-тренінгів Департаментом заплановано у центральних та південних  районах області.

Бажаємо учасникам навчання вдало захистити бізнес-плани на обласному конкурсі проектів за рахунок співфінансування коштів обласного та районних бюджетів і скористатися можливістю участі у програмах міжнародних донорських організацій та реалізувати свої проекти.


Facebook
Pocket
Email
Print